Profesionální rozčesávač WildWash

Naprosto přirozené rozčesávání s vyváženým pH, uvolňuje slepence srsti. Nemastné oleje dodají hedvábný pocit. Vhodné zejména pro citlivou pokožku. Přirozený emulgátor odvozený obn. přírodních zdrojů, které vytváří kluzký film. Camelia japonská ma velmi uklidňující a hedvábný účinek. Vyhlazuje kutikuly a zvyšuje pružnost. Obsahuje také živiny pro renkonstrukci tkáně u poškozené srsti. Citronová myrta s esenciální vůní citronu a výtažek z růží vyživí chlup.

Na základě 15 let zkušeností s péčí vyvinuli ve WildWash řadu produktů pro péči o domácí mazlíčky s vyváženým pH, které jsou skvěle účinné a laskavé k pokožce a srsti našich mazlíčků. Jejich přírodní produkty se používají u všech plemen psů a koček každý den a přinášejí neuvěřitelné výsledky. Na produkty WW sází ošetřovatelé, veterináři a majitelé domácích mazlíčků po celém světě!!

Žádný z přírodních produktů WildWash neobsahuje parabeny, žádné ftaláty, žádné fosfáty, žádné petrochemické látky, žádné sírany, žádné palmové oleje a žádné PEG. Používají 100% čisté esenciální oleje a zaručují, že na žádném z produktů ani na žádných složkách, které obsahují, neprobíhá žádné testování na zvířatech! Hrdě nosí mezinárodní logo Cruelty-Free.

599,00 Kč