Profesionální šampon WildWash pro hloubkové čištění

Vyprodáno

Přírodní péče o srst a kůži Vašich mazlíčků. Vyvážené pH pro snadné rozčesávání. Anti-dráždivé sojové fosfolipidy přirozeně chrání před parazity. Bohatý na živiny z mořských řas, které napomáhají výživě a růstu srsti, zatímco Aloe Vera pomáhá jejímu zklidnění. Máta peprná, rozmarýn a citronová kůra. Velmi voňavé a deodorační složení neutralizuje bakterie a toxiny. Zanechává srst důkladně čistou a sladce voňavou.

Na základě 15 let zkušeností s péčí vyvinuli ve WildWash řadu produktů pro péči o domácí mazlíčky s vyváženým pH, které jsou skvěle účinné a laskavé k pokožce a srsti našich mazlíčků. Jejich přírodní produkty se používají u všech plemen psů a koček každý den a přinášejí neuvěřitelné výsledky. Na produkty WW sází ošetřovatelé, veterináři a majitelé domácích mazlíčků po celém světě!!

Žádný z přírodních produktů WildWash neobsahuje parabeny, žádné ftaláty, žádné fosfáty, žádné petrochemické látky, žádné sírany, žádné palmové oleje a žádné PEG. Používají 100% čisté esenciální oleje a zaručují, že na žádném z produktů ani na žádných složkách, které obsahují, neprobíhá žádné testování na zvířatech! Hrdě nosí mezinárodní logo Cruelty-Free.

449,00 Kč
Please select variants first