Obojek pro chrty Padded Leather - modrý

Vyprodáno

Polstrovaný kožený obojek. Ideální pro chrty, vipety, faraónské psy a další psy s dlouhým krkem. Ruční výroba ve Velké Británii.

Hledáte luxusní a robustní kožený obojek pro psa? Pořiďte vašemu mazlíkovi nepřehlédnutelný obojek z polstrované kolekce od Dogs & Horses! Měkoučká výplň obojku z jemné kůže vyhotovené ve výrazných a stálobarevných odstínech psům poskytuje maximální pohodlí.

Při výrobě polstrované (čalouněné) kolekce se používá pravá kůže typu Top Grain, která se vyznačuje perfektním vzhledem. Kůže se obepne kolem molitanové pěny a pevně přilepí. Poté se přišije k obojku, kde slouží jako měkký polštář. Hladké, kulaté okraje obojku předchází deformování srsti psa.

NÁŠ TIP: Obojky z kůže s polstrováním vypadají atraktivně na každém psovi, ovšem skvěle se hodí pro psy s tendencí k táhnutí. Měkké polstrování obojku totiž psovi poskytuje komfort a zamezuje otlačení krku nebo vytrhání srsti. Pro perfektní vzhled obojek doplňte o vodítko ze stejné kolekce.

Velikosti

Vezměte krejčovský nebo papírový metr a změřte vašemu psovi obvod krku. Nikdy neměřte jeho původní obojek.

S: 26 - 30 cm
M: 30 - 34 cm
L: 35 - 39 cm
XL: 39 - 44 cm

Dogs & Horses

Londýnská značka Dogs & Horses byla založená v roce 2006, kdy si předsevzala sebevědomý cíl: vyrábět nejlepší kožené příslušenství pro psy na světě za použití vybraných materiálů. Zakladatelé se rozhodli snoubit tradiční ruční výrobu a módní šmrnc. Jak ukázal čas, myšlenka byla správná, protože i po více než deseti letech Dogs & Horses přináší unikátní kolekce obojků a vodítek z nejjemnější kůže. Značka je členem britského Cechu mistrů řemesla (The Guild of Master Craftsmen), což jí zavazuje k dodržování původních výrobních postupů.

Nejjemnější pravá kůže

Barvená kůže, kterou používá Dogs & Horses, je stálobarevná a pochází od prestižních koželužen. Ty zásobují módní domy, výrobce jachet i interiérů do automobilů a pečlivě hlídají dodržování nejpřísnějších předpisů - jak pro dobré životní podmínky zvířat, tak pro ochranu životního prostředí. Kůže vzniká jako vedlejší produkt masného průmyslu! Dogs & Horses používá kůži typu Top Grain, která se vyznačuje dokonalým vzhledem. Při jejím zpracování se totiž odstraní svrchní část obsahující přirozené oděrky a škrábance. Kovové součásti, které najdete na obojcích a vodítkách Dogs & Horses, jsou stejné jako se používají v jezdectví.

Krásné balení, které pomáhá

Luxusní zboží si zaslouží luxuní zabalení. Proto tento výrobek zasíláme v elegantní černé krabici, která je ručně převázaná stužkou. Tato dárková krabice je následně vložena do transportní kartonové krabice, aby vám zásilka domů dorazila nepoškozena a vykouzlila vám usměv na tváři ještě předtím, než ji otevřete. O tuto službu nemusíte nijak žádat a ani za ni neplatíte žádné příplatky. Naše krabice vznikají v chráněné dílně, kde je zhotovují šikovné ženy se změněnou pracovní neschopností.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 499,00 Kč