Šátek OPICE

Na motivech RE.BRUNS se naše ilustrátorky snaží vždy otisknout to nejkrásnější z přírody. To platí i o veselém motivu broučků, který zdobí tento šátek. Motiv plný fantazie bude slušet pejskům všech velikostí, chlupatým i krátkosrstým, ať už vás budou doprovázet kamkoliv. Šátky univerzální velikosti navíc mohou nosit nejen psí kamarádi, ale i sami páníčci.

Naše šátky jsou vyrobené z lehké recyklované látky, která je prodyšná a šetrná k vašemu pejskovi i k životnímu prostředí. České švadlenky, které šátky šijí, si dávají záležet, aby byly naše doplňky nejen krásné, ale také funkční. Jsou proto vymyšlené tak, aby byly praktické. Šátek jednoduše uvážete pejskovi na krk. A můžete vyrazit, kam vás tlapky zanesou!

Roztomilý a veselý motiv s broučky vás okouzlí. V našich šátcích a doplňcích se skrývá láska k přírodě, kterou potvrzuje i náš přístup. Vše, co vyrábíme, je z nevyužitých recyklovaných materiálů. Látka, ze které jsou šátky vyrobené, je přitom velmi kvalitní, lehká a prodyšná. Šátky navíc můžete prát v pračce na 40 °C. Proto si ten svůj oblíbený můžete brát kamkoliv.

Značka RE.BRUNS je tu nejen proto, že chce myslet na přírodu, ale také proto, aby vám to s vaším chlupáčem dokonale ladilo, ať už se chystáte kamkoliv. Doporučujeme proto sladit šátek s vodítkem a páníčkovi pořídit slušivý batůžek ve stejném motivu.

Složení šátku: 95% recyklovaný polyester, 5% bavlna

Šátky ošetření: Možnost prát v pračce na max 40°C, lze sušit v sušičce
240,00 Kč