Postroj Snappy Electric Party

Postroj Snappy je bestseller od značky Doodlebone. Jasná volba pro všechny psy, kteří nemají rádi oblékání přes hlavu. Postroj Snappy také doporučujeme pro psy se silnějším krkem, jako je francouzský buldoček nebo mops. Nasazení postroje je hračka: stačí položit před psa, nechat ho vstoupit předními nohami, vysunout postroj nahoru a zapnout na suchý zip a plastovou sponu.

Na rozdíl od jiných postrojů, Snappy je vesta, která obepíná větší plochu těla psa, takže je vhodnou volbou i pro štěňata a energické psy. Reflexní prvky se postarají o bezpečnost vašeho psa v šeru nebo za tmy.

Stylový postroj Snappy je vyhotovený z pevné a prodyšné látky Airmesh. Kdykoliv ho můžete vyprat ručně anebo v pračce, a tak pořád vypadá jako nový. Pro dokonalý výsledek kombinujte s vodítky a obojky ze stejné kolekce. K dispozici v různých barvách a vzorech.

STYLOVÝ POSTROJ PRO PSY
VHODNÝ NA KAŽDODENNÍ VENČENÍ
ZAPÍNÁNÍ NA SUCHÝ ZIP A PLASTOVOU SPONU
K DISPOZICI V RŮZNÝCH BARVÁCH A VZORECH
VHODNÉ TAKÉ PRO ŠTĚŇATA
Z PRODYŠNÉ LÁTKY AIRMESH
LZE PRÁT RUČNĚ NEBO V PRAČCE

Velikosti

Jak vybrat správnou velikost? Vezměte papírový nebo krejčovský metr a změřte vašemu psovi obvod hrudníku v jeho nejširší části. Nikdy nevybírejte podle velikosti starého postroje.

VELIKOST OBVOD TRUPU
1 31 - 35 cm
1-2 35 - 40 cm
2 41 - 46 cm
3 46 - 52 cm
4 51 - 57 cm
5 54 - 60 cm
6 58 - 64 cm


Materiály

Polyester.

Péče

Doporučujeme prát ručně s prostředkem na jemné prádlo. Možné prát v pračce na 30 °C (kovové součásti mohou pračku poškodit).

Zvolte si variantu:

659,00 Kč