Testovací sada - balíček šitý na míru potřeb vašeho pejska

Vyprodáno

Vzorky produktů Furnatura kosmetiky.

Vyzkoušejte na vlastní kůži.

Zorientovat se v široké nabídce produktů určených pro péči o psí srst není snadné. Nechte vše na nás, namícháme testovací sadu podle typu srsti a případných kožních problémů vašeho pejska. Máme 10 let zkušeností s péčí o psí srst v našem salonu Dogtown. Pejskům a jejich potřebám rozumíme. Věděli jste, že co voní páníčkovi, může dráždit psí čumák?

Balíček, který pro vašeho pejska připravíme, může obsahovat:

  • 4 x šampon 100 ml
  • 1 x kondicionér 100 ml
  • 1 x bahenní maska 50 ml
  • 2 x prostředek na hygienu

Aby balíček maximálně vašemu pejskovi sedl, potřebujeme pár informací:

  • o srsti -⁠ jakého je plemene, jak často se jeho srsti věnujete, chodíte na výstavy?
  • o kůži -⁠ řešíte kožní problém nebo spíše chcete docílit co nejlepšího výsledku?

Nebo byste jen rádi vyzkoušeli něco nového, ale nevíte, které produkty zvolit a testovací balení je ta nejlepší volba? Vyberte si 4 produkty z celé řady šamponů, my vám přibalíme Kondicionér z růže, Bahenní masku s minerály z mrtvého moře a vyberete si 2 ze 3 hygienických produktů - Čistič uší, Pudr do uší a nebo Čistič očního okolí.

Namícháme testovací balení, vy je v pohodlí domova vyzkoušíte a je jen na vás a vašem pejskovi, zda si objednáte klasické balení a budete v kúře pokračovat, nebo vyzkoušíte jinou vůni. Balíček vzorků může obsahovat jakýkoliv produkt z našeho sortimentu.

Necháte to na nás nebo máte jasno? Napište nám co nejvíce informací do poznámky (o typu srsti a kůže anebo přesný seznam 8 produktů) v objednávce a již brzy se z domácí péče o srst vašeho mazlíčka stane příjemný rituál.

Ingredience

BIO a fairtrade ingredience Složení viz detaily jednotlivých produktů.


Použití

Vyzkoušejte naši řadu psích šamponů a prostředky pro hygienu. Aplikujte jak jste zvyklí používat.

850,00 Kč