Vodítko Rolled Leather - zelené

Vyprodáno

Designové vodítko pro psy z rolované kůže. Ruční výroba ve Velké Británii.

Hledáte výjimečné kožené vodítko pro psa? Pořiďte vašemu mazlíkovi elegantní a minimalistické vodítko od Dogs & Horses z rolované kůže. Kulatý tvar koženého pásku vodítku propůjčuje velice originální a luxusní vzhled. Vodítka jsou vyhotovena ve výrazných a hlavně stálobarevných odstínech.

Při výrobě rolované kolekce řemeslník nejdříve měkkou kůži obepne kolem polyesterového lana, přilepí ji lepidlem a zašije. Kvalita lana je stejná, jako se používá v námořnictví. Díky tomu mu nevadí vlhkost a má vynikající pevnost i trvanlivost.

NÁŠ TIP: Perfektního výsledku dosáhnete, pokud vodítko doplníte o obojek ze stejné kolekce.

Dogs & Horses

Londýnská značka Dogs & Horses byla založená v roce 2006, kdy si předsevzala sebevědomý cíl: vyrábět nejlepší kožené příslušenství pro psy na světě za použití vybraných materiálů. Zakladatelé se rozhodli snoubit tradiční ruční výrobu a módní šmrnc. Jak ukázal čas, myšlenka byla správná, protože i po více než deseti letech Dogs & Horses přináší unikátní kolekce obojků a vodítek z nejjemnější kůže. Značka je členem britského Cechu mistrů řemesla (The Guild of Master Craftsmen), což jí zavazuje k dodržování původních výrobních postupů.

Nejjemnější pravá kůže

Barvená kůže, kterou používá Dogs & Horses, je stálobarevná a pochází od prestižních koželužen. Ty zásobují módní domy, výrobce jachet i interiérů do automobilů a pečlivě hlídají dodržování nejpřísnějších předpisů - jak pro dobré životní podmínky zvířat, tak pro ochranu životního prostředí. Kůže vzniká jako vedlejší produkt masného průmyslu! Dogs & Horses používá kůži typu Top Grain, která se vyznačuje dokonalým vzhledem. Při jejím zpracování se totiž odstraní svrchní část obsahující přirozené oděrky a škrábance. Kovové součásti, které najdete na obojcích a vodítkách Dogs & Horses, jsou stejné jako se používají v jezdectví.

Krásné balení, které pomáhá

Luxusní zboží si zaslouží luxuní zabalení. Proto tento výrobek zasíláme v elegantní černé krabici, která je ručně převázaná stužkou. Tato dárková krabice je následně vložena do transportní kartonové krabice, aby vám zásilka domů dorazila nepoškozena a vykouzlila vám usměv na tváři ještě předtím, než ji otevřete. O tuto službu nemusíte nijak žádat a ani za ni neplatíte žádné příplatky. Naše krabice vznikají v chráněné dílně, kde je zhotovují šikovné ženy se změněnou pracovní neschopností.

1 699,00 Kč