Čištění zubů

Dentální hygiena

Dentální hygiena je často podceňovaná, ale pro vašeho čtyřnohého přítele je naprosto klíčová. V RoyalPets nabízíme komplexní péči o zuby vašeho psa, od odstranění zubního kamene až po ultrazvukové čištění – a to vše bez uspávání.

Proč je dentální péče pro psy důležitá

  • Prevence ztráty zubů: Stejně jako u lidí, i u psů mohou struktury podporující zuby oslabit nebo se infikovat, což může vést k jejich uvolnění nebo dokonce vypadnutí.

  • Prevence špatného dechu: Pravidelné čištění zubů může zabránit nepříjemnému zápachu z tlamy vašeho psa, který je často známkou špatné dentální hygieny.

  • Prevence onemocnění dásní a zubů: Nečištěné zuby mohou vést k zánětům a infekcím, což může způsobit bolest a další komplikace.

  • Prevence poškození orgánů: Bakterie zubního kamene mohou proniknout do krevního oběhu a poškodit orgány jako srdce, játra a ledviny.

  • Úspora nákladů na budoucí léčbu: Prevence je vždy levnější než léčba. Pravidelná dentální péče vám v dlouhodobém horizontu ušetří nemalé finanční prostředky.

Čištění zubů v psím salonu RoyalPets

Nacházíme se v Horšovském Týně, což nám umožňuje nabídnout vám a vašemu psu exkluzivní a klidné prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma. Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 775 301 499.

  • Profesionální péče: Naše služby jsou na vysoké profesionální úrovni s důrazem na detail.

  • 60 minut od Prahy: Náš salon pro psy najdete v Horšovském Týně.

  • Hodnocení zákazníků: Naše služby si získaly vysoké hodnocení od našich zákazníků. Například, jedno z hodnocení na Facebooku zní: "Skvělá spolupráce i komunikace, výborný psí salon a butik."   

Kde nás najdete


REZERVACE

Rezervovat si své místo na salonu je možné jak telefonicky (733 639 652), tak i ON-LINE přes rezervační portál Reservio ... viz odkaz níže nebo v horním menu.

index

 

* stručné vysvětlivky k rezervačnímu systému *

 

malé plemeno - do 10kg (např. čivava, jork, shih-tzu, maltézáček, ...)

střední plemeno - 10-20kg (např. bišon, střední knírač, střední pudl, hrubosrstý jezevčík, foxteriér, ...)

velké plemeno - 20-50kg (labrador, zlatý retrívr, bernský salašnický, ...)

obří plemeno - nad 50kg (doga, irský vlkodav, bernardýn, afghánský chrt, ...)

 

!! V případě, že se objednáváte s více pejsky najednou, tak je prosím do rezervačního portálu zadávejte jednotlivě !! 

Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady nebo si nebyli jistí, volejte 733 639 652 ...