Psí salon

FB2

Od narození se pohybuji mezi zvířaty, náklonost ke psům jsem pravděpodobně zdědila - rodiče vlastnili chovatelskou stanici německých dog. Měli jsme doma nespočet přírůstků jak z řad našeho chovu, tak i zachráněných/týraných jedinců. Stanici jsme dále rozšířili o plemeno čínského chocholatého psa a díky tomu jsem již v ranném věku čerpala cenné zkušenosti s úpravou srsti, kterou toto plemeno vyžaduje.

Při studiu na střední škole jsem založila vlastní chovatelskou stanici Jack Russell teriérů a dostala se tak zase k dalšímu, odlišnému stylu úpravy - ke trimování a výstavní úpravě psů.

V lednu roku 2010 jsem se nabyté znalosti, zkušenosti a hlavně cit pro tuto činnost (úpravu psů) rozhodla nabízet veřejně - otevřela jsem salón Royal Pets na střihovou úpravu psů všech plemen, věkových kategorií i velikostí! V průběhu několika let praxe a sebe-zdokonalování v tomto oboru jsem cítíla, že je načase posunout se zase o trochu dále a rozšířila jsem své služby. Dnes nabízím nejen střihové úpravy psů, koček nebo králíků, ale také speciální Wellness a SPA procedury, které tak mohou majitelé dopřát svým čtyřnohým miláčkům ať už ze zdravotních nebo čistě estetických důvodů.

Od prvního listopadu 2016 "operuju" v novém! Royal Pets teď najdete v Horšovském Týně na Husovo náměstí 59 (za kostelem - cca 100m od bývalého salonu) .... vyhlížejte logo!

V roce 2022 přibylo zbrusu nové horní patro a nad salonem tak vznikl luxusní "butik" plný TOP produktů pro Vaše chlupáče ... viz fotogalerie níže.

Jsem přesvědčená, že si příjemné a přátelské prostředí salónu Royal Pets zamiluje i Váš domácí mazlíček.

 

...nabízené služby přehledně...

1212

 


 

Psí salon RoyalPets
30 minut od Plzně a 60 minut od Prahy

Nacházíme se v Horšovském Týně, což nám umožňuje nabídnout vám a vašemu psu exkluzivní a klidné prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma. Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 775 301 499.

  • Profesionální péče: Naše služby jsou na vysoké profesionální úrovni s důrazem na detail.

  • 60 minut od Prahy: Náš salon pro psy najdete v Horšovském Týně.

  • Hodnocení zákazníků: Naše služby si získaly vysoké hodnocení od našich zákazníků. Například, jedno z hodnocení na Facebooku zní: "Skvělá spolupráce i komunikace, výborný psí salon a butik." 

Kde nás najdete


REZERVACE

Rezervovat si své místo na salonu je možné jak telefonicky (733 639 652), tak i ON-LINE přes rezervační portál Reservio ... viz odkaz níže nebo v horním menu.

index

* stručné vysvětlivky k rezervačnímu systému *

 

malé plemeno - do 10kg (např. čivava, jork, shih-tzu, maltézáček, ...)

střední plemeno - 10-20kg (např. bišon, střední knírač, střední pudl, hrubosrstý jezevčík, foxteriér, ...)

velké plemeno - 20-50kg (labrador, zlatý retrívr, bernský salašnický, ...)

obří plemeno - nad 50kg (doga, irský vlkodav, bernardýn, afghánský chrt, ...)

 

!! V případě, že se objednáváte s více pejsky najednou, tak je prosím do rezervačního portálu zadávejte jednotlivě !! 

Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady nebo si nebyli jistí, volejte 733 639 652 ...

 


 

...prohlédněte si nás...