Pláštěnky pro psy

Pláštěnky pro psy HunterNemusíte se obávat, že by váš čtyřnohý přítel přišel z procházky promoklý až na kost. S pláštěnkami pro psy značky Hunter od RoyalPets zůstane váš mazlíček v suchu a pohodlí, ať už venku řádí déšť nebo vichřice.

Naše pláštěnky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, větru a vodě odolných materiálů, které zaručují maximální ochranu. Navíc, díky modernímu designu a široké škále barev, bude váš pes vypadat nejen dobře, ale i stylově.

Naše pláštěnky jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily každému psovi, bez ohledu na plemeno nebo velikost. A pro ty, kteří si potrpí na bezpečnost, nabízíme modely s reflexními pásy, které zvýší viditelnost vašeho psa v šeru nebo mlze.

Nemusíte mít obavy, že by vám nevyhovovala velikost nebo střih. Nabízíme široký sortiment jak pro malé, tak velké chlupáče. A to vše s garancí kvality a dlouhé životnosti, kterou od značky Hunter očekáváte.

Zapomeňte na nepříjemné procházky v dešti a větru. S pláštěnkami od RoyalPets bude každá procházka příjemným zážitkem. Protože i psi si zaslouží to nejlepší.

Cena

539619
1539619

Značky

Položek k zobrazení: 5
5 položek celkem