Náš příběh

FB2

"Od narození se pohybuji mezi zvířaty, náklonost ke psům jsem pravděpodobně zdědila - rodiče vlastnili chovatelskou stanici německých dog. Měli jsme doma nespočet přírůstků jak z řad našeho chovu, tak i zachráněných/týraných jedinců. Stanici jsme dále rozšířili o plemeno čínského chocholatého psa a díky tomu jsem již v ranném věku čerpala cenné zkušenosti s úpravou srsti, kterou toto plemeno vyžaduje.

Při studiu na střední škole jsem založila vlastní chovatelskou stanici Jack Russell teriérů a dostala se tak zase k dalšímu, odlišnému stylu úpravy - ke trimování a výstavní úpravě psů.

V lednu roku 2010 jsem se nabyté znalosti, zkušenosti a hlavně cit pro tuto činnost (úpravu psů) rozhodla nabízet veřejně - otevřela jsem salón RoyalPets na střihovou úpravu psů všech plemen, věkových kategorií i velikostí! V průběhu několika let praxe a sebe-zdokonalování v tomto oboru jsem cítíla, že je načase posunout se zase o trochu dále a rozšířila jsem své služby. Dnes nabízím nejen střihové úpravy psů, koček nebo králíků, ale také speciální Wellness a SPA procedury, které tak mohou majitelé dopřát svým čtyřnohým miláčkům ať už ze zdravotních nebo čistě estetických důvodů.

Od prvního listopadu 2016 "operuju" v novém! RoyalPets teď najdete v Horšovském Týně na Husovo náměstí 59 (za kostelem - cca 100m od bývalého salonu) .... vyhlížejte logo!

V roce 2022 přibylo zbrusu nové horní patro a nad salonem tak vznikl luxusní "butik" plný TOP produktů pro Vaše chlupáče ... viz fotogalerie níže.

Jsem přesvědčená, že si příjemné a přátelské prostředí salónu Royal Pets zamiluje i Váš domácí mazlíček."

 

Veronika Čechová (zakladatelka RoyalPets)