Psí salon Praha

Veronika Čechová před salonem pro psy RoyalPets u Plzně

Hledáte psí salon s individuální péči a exkluzivním přístupem, zkrátka extra servis? Salon RoyalPets je renomovaný psí salon, který nabízí nadstandardní služby v režii zkušené Veroniky Čechové. Máte milovaného chlupáče, který si zaslouží jen to nejlepší? V psím salonu RoyalPets vám nabízíme VIP péči, která splní i ty nejnáročnější požadavky.A co je nejlepší? Najdete nás pouhých 60 minut od Prahy!

Jako salon pro náročnou klientelu se věnujeme každému psu individuálně, aby získal péči, kterou si zaslouží.  Nabízíme širokou škálu služeb od wellness procedur, přes stříhání až po specializované výstavní úpravy. Všechny naše služby jsou navrženy tak, aby vašemu psovi poskytly maximální pohodlí a péči.

Služby salonu

- Stříhání psů

- Trimování psů

- Střihání drápků

- Čištění uší

- Čištění zubů

- Odstraňování parazitů

- Výstavní úprava

- Koupání a vysoušení

Psí salon RoyalPets, 60 minut od Prahy

Nacházíme se v Horšovském Týně, což nám umožňuje nabídnout vám a vašemu psu exkluzivní a klidné prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma. Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 775 301 499.

  • Profesionální péče: Naše služby jsou na vysoké profesionální úrovni s důrazem na detail.

  • 60 minut od Prahy: Náš salon pro psy najdete v Horšovském Týně.

  • Hodnocení zákazníků: Naše služby si získaly vysoké hodnocení od našich zákazníků. Například, jedno z hodnocení na Facebooku zní: "Skvělá spolupráce i komunikace, výborný psí salon a butik." 

Kde nás najdete


REZERVACE

Rezervovat si své místo na salonu je možné jak telefonicky (733 639 652), tak i ON-LINE přes rezervační portál Reservio ... viz odkaz níže nebo v horním menu.

index