100% hovězí zadní kýta, sušená (100g)

Hovězí zadní spodní šál, pořádná porce živin, vysoký obsah esenciálních mastných kyselin a kreatinu. Zdravá srst a v bříšku jako v pokojíčku.

205 Kč
Dostupnost: Skladem (10 ks)
Kód: 1120
100% hovězí zadní kýta, sušená (100g)

Detailní popis produktu

100 gramů usušené hovězí kýty se může zdát jako nemalá sváča. Až ale vašemu čumákovi zachutná, a věřte tomu, že mu bude po chuti, bude pryč, než řeknete „raf“. Obsahuje spoustu bílkovin, železa, vitamínů (zejména B, D, E), hořčíku, draslíku, vápníku a zinku. Není téměř tučné a slouží jako velký zdroj energie. Vysoký obsah kreatinu zajišťuje rychlou regeneraci a celkové zpevnění a osvalení vašeho chlupáče, esenciální mastné kyseliny zase pečují o zdravé klouby, svaly a lesklou srst. Notovižejo, hezky papej.

Složení
Hovězí zadní kýta 100 % (sušené v potravinářské kvalitě).

Energetická hodnota
1 600 kJ (382 kcal).

Výživové hodnoty
Bílkoviny 68,3 %, tuky 7,82 %, vláknina 0,29 %.

 


 

Maso od toho nejlepšího řezníka
Dodavatele masa pro výrobu našich masíček jsme si pečlivě vybrali. Nespokojíme se se standardní „řetězcovou“ kvalitou masa. Náš dodavatel má velmi přísné požadavky na kvalitu suroviny a zpracovatelské prostředí, zpracovává maso pouze z českého chovu a též kontroluje, aby zvířátka nebyla krmena geneticky modifikovaným krmením. 
 
Proto můžeme opravdu zaručit, že naše masíčka jsou v kvalitě, jako bychom je vyráběli pro naše děti a jistě budou chutnat i těm nejmlsnejším čumákům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky od Čumáka
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

78843b4524d9d4c2f70fd54d0a686c1c-cumak-logo