Lízací podložky pro psy

Zajímá vás, jak udržet svého psa zaneprázdněného a zároveň udržovat čistotu v domácnosti? RoyalPets představuje řešení v podobě lízacích podložek a misek, které nejenže zabaví vašeho čtyřnohého přítele, ale také přispívají k jeho celkovému zdraví.

Lízací podložky jsou navrženy veterináři s cílem sloužit jako nástroj pro uklidnění, zlepšení dentální hygieny a podporu pomalého stravování. Pravidelné používání lízacích podložek vede ke zlepšení dechu u psů během pouhých 3 až 4 dnů.

Všechny naše podložky jsou vyrobeny z netoxického potravinového TPR (termoplastického kaučuku) a recyklovatelného polypropylenu. Nabízíme různé textury a tvary, včetně podložek s hlubokými zásuvkami a vystouplými výstupky, což umožňuje různorodé použití od syrových až po tekuté pamlsky.

Naše lízací podložky a mísy jsou snadno omyvatelné a jsou vhodné do mrazáku, mikrovlnné trouby i myčky nádobí. To znamená, že je můžete používat s různými druhy potravin a snadno je udržovat v čistotě.

Nenechte si ujít tuto příležitost poskytnout svému psu zábavu a zdraví v jednom. Prozkoumejte naši širokou nabídku a najděte tu pravou lízací podložku pro svého čtyřnohého přítele.

Cena

219499
1219499

Značky

Položek k zobrazení: 15
15 položek celkem