100% krůtí prso, sušené (100g)

Sušené krůtí prsíčko s vysokým obsahem bílkoviny a minimem tuku. Stačí nalámat a pustit se do něj. Zbude vůbec na Alíka?

199 Kč
Dostupnost: Skladem (10 ks)
Kód: 1124
100% krůtí prso, sušené (100g)

Detailní popis produktu

Ne náhodou je usušené krůtí prsíčko náš pilotní pamlsek. Má v sobě totiž spoustu bílkovin, nízký obsah tuku, je hypoalergenní, a hlavně strašně dobrý. Kromě šťastného čumáku tak pomůže vašemu mazlíčkovi i ke kvalitní lesklé srsti a zdravým svalům. A taky je dietní, takže se ani ten největší povaleč nemusí bát o svoji štíhlou linii. Stogramový balíček zajistí odměnu za velkou spoustu pac a sedni a vašemu psímu parťákovi dokáže, že pro něj chcete jen to nejlepší.

Složení
Krůtí prso 100 % (sušené v potravinářské kvalitě).

Energetická hodnota
1 380 kJ (330 kcal).

Výživové hodnoty
Bílkoviny 82,9 %, tuky 4,78 %, cukry 0,47 %, vláknina 0,17 %.

Trvanlivost
Výrobek vydrží 12 měsíců při správném skladování.

 


 

Maso od toho nejlepšího řezníka
Dodavatele masa pro výrobu našich masíček jsme si pečlivě vybrali. Nespokojíme se se standardní „řetězcovou“ kvalitou masa. Náš dodavatel má velmi přísné požadavky na kvalitu suroviny a zpracovatelské prostředí, zpracovává maso pouze z českého chovu a též kontroluje, aby zvířátka nebyla krmena geneticky modifikovaným krmením. 
 
Proto můžeme opravdu zaručit, že naše masíčka jsou v kvalitě, jako bychom je vyráběli pro naše děti a jistě budou chutnat i těm nejmlsnejším čumákům. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky od Čumáka
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

78843b4524d9d4c2f70fd54d0a686c1c-cumak-logo