100% přírodní rozčesávač pro koňskou hřívu a ocas 300ml - DETANGLE

S kamélií, růží a heřmánkem.

 

Položka byla vyprodána…
699 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 1186
100% přírodní rozčesávač pro koňskou hřívu a ocas 300ml - DETANGLE
Horse Detangle 800 x 800 600x600
Novinka

Detailní popis produktu

Náš WildWash rozčesávač pro koně používá kamélii japonskou, která má super změkčující a rozčesávací vlastnosti. Vyhlazuje kutikuly a zvyšuje elasticitu, což umožňuje snadné oddělení zplihlé žíně. Obsahuje také živiny, které pomáhají rekonstruovat poškozenou "vlasovou" tkáň. Pomáhá vyživovat a kondicionovat a zároveň dodává jemnou vůni.

Ve WildWash milujeme naše mazlíčky a naši planetu. To je důvod, proč jsme využili našich 15 let zkušeností s úpravou srsti k vývoji řady přírodních šamponů pro domácí mazlíčky s vyváženým pH, které jsou brilantně účinné a šetrné ke kůži a srsti našich mazlíčků.

Naše přírodní produkty se používají u všech plemen psů, koček a koní každý den a poskytují neuvěřitelné výsledky. Důvěřují jí kadeřníci, veterináři a majitelé domácích mazlíčků po celém světě a vaši mazlíčci vás za to budou milovat!! Všechny naše přírodní produkty WildWash neobsahují žádné parabeny, žádné ftaláty, žádné fosfáty, žádné petrochemické látky, žádné sulfáty, žádné palmové oleje a žádné PEG. Používáme 100% čisté esenciální oleje.

Zaručujeme, že žádný z našich produktů ani žádné složky, které obsahují, nejsou testovány na zvířatech. Všechny naše produkty jsou vyrobeny v Anglii. Všechny naše produkty nyní nesou logo Cruelty-Free International Leaping Bunny a etickou certifikaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika pro koně
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo black with white background

 

BRITSKÁ KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

 

Stejně jako lidská kůže a vlasy, i psí kůže a srst lépe reagují na přírodní produkty. Pouze čistě přírodní produkty podporují zdravou, hydratovanou pokožku a srst, zatímco běžné šampony obsahující chemikálie mohou způsobit suchou svědivou, šupinatou pokožku se špatnou kvalitou srsti, bez přirozené vlhkosti a lesku.

Je dobré mít na paměti, že jakýkoli produkt používaný na našich mazlíčcích také přichází do styku s naší kůží. Škody, které levné chemicky vyrobené šampony pro domácí mazlíčky způsobují, lze prokázat pohledem na profesionály, kteří denně umyjí až 12 psů. Mnoho, mnoho ošetřovatelů trpí červenými, bolavými, popraskanými rucemi a mírnou nebo středně těžkou až těžkou dermatitidou. Slibujeme, že ve 100% případů se tato onemocnění úplně odstraní nebo se projeví výrazné zlepšení při použití šamponu WildWash.

Zatímco poškození rukou ošetřovatele je jen jedním z příznaků vnějšího traumatu způsobeného chemickými šampony, toxiny, které se běžně vyskytují v mnoha šamponech pro domácí mazlíčky, mohou také způsobit mnoho dalších problémů. Chemicky výrobky narušují křehkou rovnováhu našeho světa a způsobují narušení, poškození a znečištění našeho životního prostředí, nás samých a našich mazlíčků.

Zaručujeme, že produkty WildWash lze bezpečně používat pro vaši rodinu, mazlíčky a svět, ve kterém žijete.

 

android-chrome-512x512

"Je nám obrovskou ctí zastupovat značku WildWash

jako VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR pro

Českou Republiku a Slovensko."