Profesionální kosmetika pro koně

Jste majitelem koně a toužíte po tom, aby váš čtyřnohý přítel vypadal a cítil se co nejlépe? 

Zaměřujeme se na širokou škálu kosmetických produktů, od šamponů pro koně s léčivým efektem až po přírodní rozčesávače pro koňskou hřívu a ocas. Ať už máte hříbata, hnědáky, světlé nebo tmavé koně, naše produkty jsou speciálně formulovány, aby vyhovovaly různým typům koní a jejich jedinečným potřebám.

Co nás odlišuje? Naše kosmetické produkty jsou pH vyvážené a vyrobené z přírodních ingrediencí, což je ideální pro koně s citlivou kůží. Nejenže udržují srst a kůži vašeho koně v optimálním stavu, ale také snižují riziko kožních infekcí. A to není vše! Naše kosmetika pro koně také zahrnuje repelenty proti blechám a klíšťatům a přírodní balzámy na koňská kopyta a rány.

Nabízíme vám nejen kvalitní produkty, ale také možnost poskytnout svému koni tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. Nečekejte a objevte svět profesionální kosmetiky pro koně na RoyalPets. Vaši čtyřnozí přátelé vám budou vděční!

Cena

499699
1499699

Značky

Položek k zobrazení: 8
8 položek celkem

BRITSKÁ KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

Stejně jako lidská kůže a vlasy, i koňská kůže a srst lépe reagují na přírodní produkty. Pouze čistě přírodní produkty podporují zdravou, hydratovanou pokožku a srst, zatímco běžné šampony obsahující chemikálie mohou způsobit suchou svědivou, šupinatou pokožku se špatnou kvalitou srsti, bez přirozené vlhkosti a lesku.

Je dobré mít na paměti, že jakýkoli produkt používaný na našich mazlíčcích také přichází do styku s naší kůží. Škody, které levné chemicky vyrobené šampony pro domácí mazlíčky způsobují, lze prokázat pohledem na profesionály, kteří denně umyjí až 12 psů. Mnoho, mnoho ošetřovatelů trpí červenými, bolavými, popraskanými rucemi a mírnou nebo středně těžkou až těžkou dermatitidou. Slibujeme, že ve 100% případů se tato onemocnění úplně odstraní nebo se projeví výrazné zlepšení při použití šamponu WildWash.

Zatímco poškození rukou ošetřovatele je jen jedním z příznaků vnějšího traumatu způsobeného chemickými šampony, toxiny, které se běžně vyskytují v mnoha šamponech pro domácí mazlíčky, mohou také způsobit mnoho dalších problémů. Chemicky výrobky narušují křehkou rovnováhu našeho světa a způsobují narušení, poškození a znečištění našeho životního prostředí, nás samých a našich mazlíčků.

Zaručujeme, že produkty WildWash lze bezpečně používat pro vaši rodinu, mazlíčky a svět, ve kterém žijete. 

"Je nám obrovskou ctí zastupovat značku WildWash

jako VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR pro

Českou Republiku a Slovensko."

 

Logo black with white background