Repelenty pro koně

Jste majitelem koně a jistě víte o komplikacích, které přináší letní období - hmyz, klíšťata a další paraziti, kteří nejen obtěžují vašeho koně, ale mohou způsobit i vážné zdravotní problémy. Víme, jak může být náročné najít spolehlivé a bezpečné řešení, které by efektivně chránilo vašeho koně a zároveň bylo šetrné k jeho kůži.

Proto jsme pečlivě vybrali repelenty od renomované britské značky WildWash. Tyto produkty jsou výsledkem let výzkumu a testování. Jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, vybraných z celého světa, a nabízejí nejen účinnou ochranu, ale také péči o kůži a srst vašeho koně. A co je nejlepší? Jsou velmi ekonomické. Jedna láhev Vám může vydržet až 33 použití, díky možnosti ředění.

Objevte, jak snadné a efektivní může být udržet vašeho koně v bezpečí a pohodlí. Všechny produkty WildWash jsou navíc cruelty-free, což znamená, že nejsou testovány na zvířatech.

Nenechte si ujít příležitost poskytnout svému koně tu nejlepší péči. S repelenty od WildWash budete mít klidnou mysl a váš kůň bude v bezpečí.

Cena

499500
1499500

Značky

Položek k zobrazení: 1
WildWash Flea and Bug Spray 300ml 800png
499 Kč
Skladem (>10 ks)
52
1 položek celkem