Velkoobchod

Flea and Bug Repellent 5ltr 800jpeg Spray bottle 500ml 800jpegPump 800jpeg copyanti flea 5ltr 800jpeg

 

Jste proslulým salonem, exkluzivním butikem či léty prověřeným e-shopem? Nebo jste nadšeným nováčkem v oboru a chcete pracovat s tím nejlepším??

U nás nerozlišujeme ... pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, jste tady správně!

...Kosmetika WildWash...

(VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR pro ČR a Slovensko)

 

9

 

"Stejně jako lidská kůže a vlasy, i psí kůže a srst lépe reagují na přírodní produkty. Pouze čistě přírodní produkty podporují zdravou, hydratovanou pokožku a srst, zatímco běžné šampony obsahující chemikálie mohou způsobit suchou svědivou, šupinatou pokožku se špatnou kvalitou srsti, bez přirozené vlhkosti a lesku.

Je dobré mít na paměti, že jakýkoli produkt používaný na našich mazlíčcích také přichází do styku s naší kůží. Škody, které levné chemicky vyrobené šampony pro domácí mazlíčky způsobují, lze prokázat pohledem na profesionály, kteří denně umyjí až 12 psů. Mnoho, mnoho ošetřovatelů trpí červenými, bolavými, popraskanými rucemi a mírnou nebo středně těžkou až těžkou dermatitidou. Slibujeme, že ve 100% případů se tato onemocnění úplně odstraní nebo se projeví výrazné zlepšení při použití šamponu WildWash.

Zatímco poškození rukou ošetřovatele je jen jedním z příznaků vnějšího traumatu způsobeného chemickými šampony, toxiny, které se běžně vyskytují v mnoha šamponech pro domácí mazlíčky, mohou také způsobit mnoho dalších problémů. Chemicky výrobky narušují křehkou rovnováhu našeho světa a způsobují narušení, poškození a znečištění našeho životního prostředí, nás samých a našich mazlíčků.

Zaručujeme, že produkty WildWash lze bezpečně používat pro vaši rodinu, mazlíčky a svět, ve kterém žijete."

 

WildWash_Website_sq2

 


 

...Oblečky RoyalPets...

(žádná sériová výroba - unikátní kolekce)

 

12

 

VYROBENO V ČR

trička, tílka, mikiny, svetry, softshellky

žádná sériová výroba

co kus, to unikát

 

svetr buldoček

 

Máte zájem?

Chcete vědět více?

Napište

Obratem od nás obdržíte podmínky spolupráce a aktuální velkoobchodní ceník.

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: