Balzám na čumáček

WildWash balzám na čumáček je perfektní SOS pro suchý "nos". Zvlhčí a uklidní kombinací kokosového a mandlového oleje a ochrání před sluncem svým přírodním malinovým olejem.

399 Kč
Dostupnost: Skladem (8 ks)
Kód: 43
Balzám na čumáček
Nose Balm 30ml 800 x 800
Tip

Detailní popis produktu

Může být použit u psů, koček i koní a bezpečně "lízán". Žádné z přírodních produktů WildWash neobsahují žádné parabeny, žádné ftaláty, žádné fosfáty, žádné petrochemické látky, žádné sírany, žádné palmové oleje a žádné PEG.

100% čisté esenciální oleje. Zaručujeme, že na žádném z produktů WW ani na přísadách, které obsahují, neprobíhá žádné testování na zvířatech.

Výrobky WW jsou vyrobeny v Anglii a všechny nesou logo Cruelty Free International Leaping Bunny a etickou akreditaci.

Použití:

Stejně jako u všech produktů WW se jedná o víceúčelový produkt. Může být použit kdekoli, kde je potřeba, stačí nanést v dostatečném množství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální kosmetika pro psy
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo black with white background

 

BRITSKÁ KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

 

Stejně jako lidská kůže a vlasy, i psí kůže a srst lépe reagují na přírodní produkty. Pouze čistě přírodní produkty podporují zdravou, hydratovanou pokožku a srst, zatímco běžné šampony obsahující chemikálie mohou způsobit suchou svědivou, šupinatou pokožku se špatnou kvalitou srsti, bez přirozené vlhkosti a lesku.

Je dobré mít na paměti, že jakýkoli produkt používaný na našich mazlíčcích také přichází do styku s naší kůží. Škody, které levné chemicky vyrobené šampony pro domácí mazlíčky způsobují, lze prokázat pohledem na profesionály, kteří denně umyjí až 12 psů. Mnoho, mnoho ošetřovatelů trpí červenými, bolavými, popraskanými rucemi a mírnou nebo středně těžkou až těžkou dermatitidou. Slibujeme, že ve 100% případů se tato onemocnění úplně odstraní nebo se projeví výrazné zlepšení při použití šamponu WildWash.

Zatímco poškození rukou ošetřovatele je jen jedním z příznaků vnějšího traumatu způsobeného chemickými šampony, toxiny, které se běžně vyskytují v mnoha šamponech pro domácí mazlíčky, mohou také způsobit mnoho dalších problémů. Chemicky výrobky narušují křehkou rovnováhu našeho světa a způsobují narušení, poškození a znečištění našeho životního prostředí, nás samých a našich mazlíčků.

Zaručujeme, že produkty WildWash lze bezpečně používat pro vaši rodinu, mazlíčky a svět, ve kterém žijete.

 

android-chrome-512x512

"Je nám obrovskou ctí zastupovat značku WildWash

jako VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR pro

Českou Republiku a Slovensko."