WildWash balzám na ruce "PRO PÁNÍČKA"

WildWash vytvořil řadu ekologických produktů, které jsou přirozené a šetrné k pokožce a mohou si je užívat všichni členové rodiny.

Položka byla vyprodána…
649 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 151
WildWash balzám na ruce "PRO PÁNÍČKA"

Detailní popis produktu

Žádné z přírodních produktů WildWash neobsahují parabeny, ftaláty, fosfáty, petrochemické látky, sírany, palmové oleje a žádné PEG. Používáme 100% čisté esenciální oleje.

Zaručujeme, že na žádném z našich produktů ani na složkách, které obsahují, neprobíhá žádné testování na zvířatech. Všechny výrobky jsou vyrobeny v Anglii.

Táková péče o ruce pomáhá smýt bakterie a zanechává ruce čisté a svěží. Směs tymiánu, eukalyptu a máty peprné je jemná, ale účinná, upravující a uklidňující a nevysuší ruce.

Všechny produkty WW nesou logo Cruelty Free International Leaping Bunny a etickou akreditaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika pro psí páníčky
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo black with white background

 

BRITSKÁ KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

 

Stejně jako lidská kůže a vlasy, i psí kůže a srst lépe reagují na přírodní produkty. Pouze čistě přírodní produkty podporují zdravou, hydratovanou pokožku a srst, zatímco běžné šampony obsahující chemikálie mohou způsobit suchou svědivou, šupinatou pokožku se špatnou kvalitou srsti, bez přirozené vlhkosti a lesku.

Je dobré mít na paměti, že jakýkoli produkt používaný na našich mazlíčcích také přichází do styku s naší kůží. Škody, které levné chemicky vyrobené šampony pro domácí mazlíčky způsobují, lze prokázat pohledem na profesionály, kteří denně umyjí až 12 psů. Mnoho, mnoho ošetřovatelů trpí červenými, bolavými, popraskanými rucemi a mírnou nebo středně těžkou až těžkou dermatitidou. Slibujeme, že ve 100% případů se tato onemocnění úplně odstraní nebo se projeví výrazné zlepšení při použití šamponu WildWash.

Zatímco poškození rukou ošetřovatele je jen jedním z příznaků vnějšího traumatu způsobeného chemickými šampony, toxiny, které se běžně vyskytují v mnoha šamponech pro domácí mazlíčky, mohou také způsobit mnoho dalších problémů. Chemicky výrobky narušují křehkou rovnováhu našeho světa a způsobují narušení, poškození a znečištění našeho životního prostředí, nás samých a našich mazlíčků.

Zaručujeme, že produkty WildWash lze bezpečně používat pro vaši rodinu, mazlíčky a svět, ve kterém žijete.

 

android-chrome-512x512

"Je nám obrovskou ctí zastupovat značku WildWash

jako VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR pro

Českou Republiku a Slovensko."